Sérum dépigmentant

Sérum dépigmentant
Depigmentační sérum

Tento produkt vyrobený z přírodních rostlinných produktů je určen pro zákazníky, kteří mají problémy s příliš tmavou pletí a pro boj se skvrnami způsobenými nadměrnou pigmentací. Jeho aktivní molekuly zastavují nadměrnou pigmentaci kůže.

Trápí Vás pigmentové skvrny?

Laboratoře GERnétic našly řešení: Z nejčistších míst naší planety získaly vysoce účinné aktivní látky (bílý morušovník, grapefruit) a vytvořily unikátní depigmentační sérum. Vznikl exkluzivní přípravek pro dokonalé bělení pigmentových skvrn. SÉRUM DÉPIGMENTANT obsahuje speciální keratolický enzym, který přírodní cestou odbourává zpigmentované buňky a zabraňuje tvorbě dalších pigmentů.

Jasná a světlá pleť

Zesvětlující řada GERNÉTIC splní veškerá Vaše očekávání. Ať už si přejete zesvětlit pokožku a získat tak jasnější, světlejší pleť, nebo jednoduše odstranit nevzhledné hnědé skvrny tvořené na zranitelných oblastech pokožky kvůli slunečnímu záření.

Obsahuje pouze přírodní aktivní látky.

Podobné přípravky:

Créme éclaircissante Créme éclaircissante Složení s kyselinou L-mléčnou a B-Laktoglobulinem zesvětluje pigmentové plochy a pomáhá předcházet další pigmentaci…