Venisfér – krém

Venisfér - bioinformační krém
Venisfér – bioinformační krém

Bioinformative cosmetic

Venisfér krém – je bioinformační, regenerační, masážní a relaxační krém se širokým spektrem účinků na pokožku. Pokožku maximálně hydratuje, a to díky vysokému obsahu polysacharidů a přírodnímu obsahu ceramidů. Obsažený terpineol zvyšuje absorpci v tuku rozpustných látek kůží a má antimikrobiální, protikřečové a imunostimulační účinky.

Přírodní krém proti vráskám, který podporuje vaše srdce a prokrvení organismu.

Působení:

  • KRÉM „ZRANĚNÝCH DUŠÍ“
  • ZLEPŠUJE STRUKTURU PRASKAJÍCÍ A KŘEHKÉ POKOŽKY A ZESILUJE JI
  • VYHLAZUJE VRÁSKY A ELIMINUJE DROBNÉ JIZVY
  • PODPORUJE PERIFERNÍ PROKRVENÍ
  • PŘÍRODNÍ VŮNĚ PŮSOBÍ POZITIVNĚ NA PSYCHIKU

Složení

Aqua, Cetyl alcohol, Steareth 21, Glycine soja oil, Ozonized Simmondsia chinensis oil, Ozonized Macadamia ternifolia oil, Steareth 2, Glycerine, Butyrospermum parkii, Linum usitatissimum oil, Palmitic acid(and)Stearic acid, Nigella sativa oil, Dimethyl sulfone, Herbs ext.( Arnica montana , Hammamelis virginiana, Paeonia officinalis, Aesculus hypocastanum, Convallaria majalis, Agrapyrum repens, Sophora japonica, Salvia miltiorhiza, Leonorus sibiricus, Gastrodia elata, Commiphora abyssinica ), Kigelia africana ext., Armillaria melta ext., Aesculus hippocastanea ext., Ricinus communis oil, Eisenia andrei ext., Capryloyl glycine, Undecylenoly glycin, Caprylyl glycol, Xantham gum, Acetic acid(and) carbonsilicate ext., Calendula officinalis ext., Sodium hydroxide, Centella asiatica ext., Nigella sativa ext., Potassium humate, Tocopheryl acetate, Retinyl palmitate, Azelaic acid, Caffeic acid, Oleanolic acid, Ascorbyl palmitate, Ammonium glycyrrhizate, Succinic acid, Hippophae rhamnoides ext., Sodium tetraborate, Thioctic acid, Hypericum perforatum ext., Aloe barbadensis ext., Daemonorops draco ext., Parfum

Jak krém použít

Místo, které chceme masírovat, natřeme 1x krémem Venisfér.

Pak si namočíme ruce do vody a můžeme masírovat. Díky vodě se natřené místo stává kluzkým. Jakmile nám voda vyschne, opět namočíme ruce do vody a zase můžeme masírovat bez další aplikace krému. Tak vše můžeme opakovat několikrát za sebou.

Krém je velice úsporný.

POPRASKANÉ ŽILKY V TVÁŘI A TVORBA KŘEČOVÝCH ŽIL

Energeticky oslabená játra s částečně oslabenými ledvinami jsou v pozadí praskání jemných cévních kapilár v tvářích, ale i jinde na těle. Stejně tak pro tvorbu křečových žil musí být tyto dva orgány energeticky dole, kdy játra zde hrají hlavní roli a ledviny, které mají na starosti vstřebávání minerálů, pak roli vedlejší. Venisfér krém se velmi dobře vstřebává a je vhodný pro ošetření pokožky se sklonem k praskání cévních kapilár v tvářích, k tvorbě modřin, výronů, proleženin a křečových žil. Současně zlepšuje strukturu velmi jemné praskající a křehké papírové stárnoucí pokožky a podstatně ji zesiluje. Uvolňuje zatížení pokožky tam, kde je nedostatečné cévní zásobení. Extrakt z jerlínu s obsahem rutinu napomáhá udržovat správnou pevnost kapilár a snižuje svědivost pokožky.

PROTIVRÁSKOVÝ SYSTÉM DIOCHI

Venisfér krém obsahuje cytoaktivní fytolátky, jako je například výtažek z kaštanu, třezalky, měsíčku a arniky, vitaminy A, E, C, a organické kyseliny. Výtažek z kaštanu působí na strukturu a formování buněk pokožky (fibroblastů) tím způsobem, že pravidelným používáním dochází k viditelnému vyhlazování vrásek. Jejich účinnost je ověřena vědeckým výzkumem. Již po pětitýdenním používání je patrné vyhlazení jemných a zmenšení hrubých vrásek. Brání tvorbě jizev a staré jizvy po čase zjemní. Venisfér krém je velmi bohatý na sloučeniny síry a na organické minerály, a to zejména křemičitany, ale také na organické zlato, které podporují novou tvorbu kolagenových vláken a omlazení. Mezi unikátní látky patří speciální omlazující komplex Esenin z kalifornských dešťovek, který vyvinuly laboratoře Diochi pro rychlou regeneraci pleti. Venisfér krém je vhodný zejména pro suchou a stárnoucí pokožku. Patří mezi jedny z nejsilnějších anti-aging krémů.