Aquahealing

Voda je živel. Když je jí moc, ničí lidem obydlí a ohrožuje jejich životy. Ale umí být i léčivá, uklidňující, uvolňující, radostná a velmi hluboká. Terapie Aquahealing umí tento „živel“ použít k fyzickému uvolnění zatuhlých obratlů, kloubů, svalů, zablokovaných žeber… Po psychické stránce může pomoci při problémech se spaním, chronickou únavou, hyperaktivitou, depresemi, stresem, odblokovat strach z utopení. Terapie se provádí v 34°C teplé vodě.

Terapeut se naladí na dech klienta a ten se poté už k zcela odevzdá do rukou praktikujícího. Terapie se provádí nad vodou i pod vodou. Při potápění má klient na nose kolíček a je stále v rukou terapeuta, který následuje potřeby jeho těla. Ve vodě dochází k uvolnění chronických bloků fyzických i psychických a začíná proudit energie do míst, kde ji je málo. Pod vodou dochází k absolutnímu uvolnění a klient opouští kontrolu a může zažít úplný stav odevzdání a důvěry v život.

Všechny procesy už neřídí hlava, ale tělo samo. Při Aquahealingu se využívá technik Aquabodywork (Aqua Shiatsu, Watsu ,Aquadance) a Aquahealing (pranatal, kranio, healing). Doba ošetření 1h. Provádí se u Prahy v Kamenici – Ládví, Relax centrum Valnovka. Více podrobností na www.aquahealing.cz.

Popis: Cena: Terapeut:
Aquahealing 1h 1000,- Kč Jana Koutná
Objednat se