Gérnetic

Klientky Království krásy mají 5 – 10% slevu na nákup přípravku.

Přípravky pro ošetření obličeje

Přípravky pro ošetření obličeje

Znečíštění a nadměrné množství mazu ucpává póry Vaší pokožky a způsobuje nepříjemný lesk pleti. Ani ty nejlepší krémy nebudou mít na pleť žádné účinky, pokud pokožku důkladně nevyčistíte.

Přípravky pro ošetření těla

Přípravky pro ošetření těla

Produkty péče o poprsí GERNÉTIC – výsledek mnohaletých výzkumů. Přináší odpovědi na obavy žen, které chtějí udržet svá poprsí atraktivní nebo obnovit jejich penost a pro ty, jejichž prsa jsou příliš nebo málo vyvinutá.

Řada Marine Line

Přípravky řady Marine Line

Řasy žijí a rostou v agresivním prostředí. Časem byly nuceny si vyvinout specifické prostředky obrany proti těmto vlivům, včetně syntézy vitaminů, enzymů a polysacharidů. Řasy rostou bez hnojiv, pestocidů nebo genetické manipulace.

Sluneční přípravky

Sluneční připravky

Plody avantgardní technologie, řada ochrany proti slunečnímu záření vyvinutá GERNÉTIC Laboratories, Vám v jakémkoli věku a při jakémkoli typu pokožky pomůže co nejvíce využít výhod slunce.

Kosmetické sety

Kosmetické sety

Testovací / cestovní sety v luxusní kosmetické taštičce. Základní testovací set, liftingový set, set pro citlivou pleť a základní regenerační set.

Řada pro muže

Péče pro muže

Časová vytíženost a předsudky nedovolují mužům pravidelnou návštěvu kosmetického salonu, kde by se jim dostalo odborného ošetření. Výrobky GERnétic nabízí řešení ve formě kvalitních kosmetických přípravků určených pro domácí použití.