Base de jour marine

Base de jour marine
Denní krém s výtažky mořských řas

Snadno vstřebatelný denní krém a základ pod make-up. Jeho revitalizační účinky podporují obnovu buněk po celý den. Poskytuje ochranu proti slunečnímu záření.
Proměňte se dotekem mořských řas…

BASE DE JOUR MARINE obsahuje vyvážené složení výtažků mořských řas, minerálů, stopových prvků a vitaminů. Stimuluje obnovu a výživu kožních buněk a pleť revitalizuje. Má remineralizační účinky, vyrovnává strukturu pleti a působí jako denní anti-aging.

TIP: Vzdušná textura krému je ideální pro letní měsíce.

Ráno lehce vetřeme malé množství do pokožky obličeje (včetně očního okolí), krku a dekoltu.

Péče o obličej

Řasy žijí a rostou v agresivním prostředí (přílivy, vysoká slanost, změny intenzity světla…). Časem byly nuceny si vyvinout specifické prostředky obrany proti těmto vlivům, včetně syntézy vitaminů, enzymů a polysacharidů.

Řasy rostou bez hnojiv, pesticidů nebo genetické manipulace. Protože namjí žádné kořeny, musí se uchytit a mobilizovat aktivní prvky moře, což jim poskytuje mnohem více koncetrovaných látek, než mají k dispozici suchozemské rostliny.

Podobné přípravky:

Nettoyant gommant marin nettoyant gommant marin Snadno vstřebatelný denní krém a základ pod make-up. Jeho revitalizační účinky podporují obnovu…
Ger lift ger lift Krém se zpevňujícím účinkem, který se snadno vstřebává. Rychlé, dlouhodobé a účinné působení zvláčňuje…
Masque marin Masque marin Zpevňující krémová maska s uklidňujícím a remineralizujícími vlastnostmi…