Ger lift

Ger lift
Krém se zpevňujícím účinkem

Krém se zpevňujícím účinkem, který se snadno vstřebává. Rychlé, dlouhodobé a účinné působení zvláčňuje a rozjasňuje pokožku. Stimuluje růst extracelulárního matrixu – zvyšuje objem tkání.

GER LIFT obsahuje cenné výtažky mořských čas (Spirulina, Chlorella), které pleť vypínají a zpevňují. Díky liposomatickému komplexu pronikají hluboko do pokožky a stimulují tvorbu kolagenu a elastenu, podporují dýchání buněk a buněčný růst. Zpevněná a vypnutá pleť Vás podpoří v jakékoli situaci. Vždyť – je nějaký důvod, aby Vás prozradila i ta nejmenší vráska?

Mořské řasy jsou nabité množstvím stopových prvků, minerálních solí, bílkovin a vitaminů. Obsahují až dvacetkrát více minerálů než zelenina, čtrnáctkrát více vápníku než mléko a více vitaminu C než citrusy.

Péče o obličej

Řasy žijí a rostou v agresivním prostředí (přílivy, vysoká slanost, změny intenzity světla…). Časem byly nuceny si vyvinout specifické prostředky obrany proti těmto vlivům, včetně syntézy vitaminů, enzymů a polysacharidů.

Řasy rostou bez hnojiv, pesticidů nebo genetické manipulace. Protože namjí žádné kořeny, musí se uchytit a mobilizovat aktivní prvky moře, což jim poskytuje mnohem více koncetrovaných látek, než mají k dispozici suchozemské rostliny.

Podobné přípravky:

Nettoyant gommant marin nettoyant gommant marin Snadno vstřebatelný denní krém a základ pod make-up. Jeho revitalizační účinky podporují obnovu…
Base de jour marine base de jour marine Snadno vstřebatelný denní krém a základ pod make-up. Jeho revitalizační účinky podporují obnovu…
Masque marin Masque marin Zpevňující krémová maska s uklidňujícím a remineralizujícími vlastnostmi…