Myo myoso

Myo myoso
Intenzivní vyhlazující krém

Obsažené účinné látky posilují pružnost pleti a vyhlazují vrásky. Naneste krém každé ráno. Dodejte své tváři novou energii.

Každé ráno se probouzí také Vaše pleť. Stejně jako Vy potřebuje pořádnou dávku vzpruhy. Probouzejte svou pleť s MYO MYOSO.

MYO MYOSO sází na bohatý obsah avokádového oleje, který zvyšuje elasticitu pleti a napomáhá regenerovat pleťové buňky. Vitaminy a aminokyseliny působí na vnitřní metabolizmus pleti a napínají i nejjemnější svaly upnuté do pokožky. MYO MYOSO vyplňuje všechny viditelné vrásky na pleti, od nejhlubších po jemné vějířky kolem očí a úst.

Anti-aging produkty

Každým dnem ztrácí Vaše pokožky svoji pevnost a pružnost. Obličejové kontury jsou čím dál unavenější a začínají se tvořit první vrásky. Nabízíme péči o pleť, která se může pochlubit bezkonkurenční účinností v boji proti tomuto procesu.

Podobné přípravky:

Cytobi cytobi Kompletní ochrana proti stárnutí. Cytobi poskytuje Vaši pleti všechny nezbytné prvky pro její zdraví a dodává jí tak…
Cells life cells life Cells Life, díky svým četným účinným látkám, vyhlazuje a revitalizuje Vaši tvář. Propůjčuje jí zcela nový života a poskytuje Vám tak…