Nettoyant gommant marin

Nettoyant gommant marin
Čistící gel s výtažky z mořských řas

Čistící a exfoliační gel umožňující dokonalé odstranění make-upu a hloubkové čistění pórů při současném odstranění odumřelých buněk. Kůže se stává mnohem vláčnější a příjemnější na dotek.

Díky obsahu jemných mikročástic proniká až do nejhlubších vrstev pleti, uvolňuje ucpané póry a odstraňuje nečistoty. Dokonale odlíčí, osvěží a tonizuje.

Večer nanášíme na vlhkou pokožku obličeje, krku a dekoltu, jemně roztíráme, příp. ještě vlhčíme. Opláchneme, osušíme. Pro křehkou pleť doporučujeme použít jen 2x týdně.

Péče o obličej

Řasy žijí a rostou v agresivním prostředí (přílivy, vysoká slanost, změny intenzity světla…). Časem byly nuceny si vyvinout specifické prostředky obrany proti těmto vlivům, včetně syntézy vitaminů, enzymů a polysacharidů.

Řasy rostou bez hnojiv, pesticidů nebo genetické manipulace. Protože namjí žádné kořeny, musí se uchytit a mobilizovat aktivní prvky moře, což jim poskytuje mnohem více koncetrovaných látek, než mají k dispozici suchozemské rostliny.

Podobné přípravky:

Base de jour marine base de jour marine Snadno vstřebatelný denní krém a základ pod make-up. Jeho revitalizační účinky podporují obnovu…
Ger lift ger lift Krém se zpevňujícím účinkem, který se snadno vstřebává. Rychlé, dlouhodobé a účinné působení zvláčňuje…
Masque marin Masque marin Zpevňující krémová maska s uklidňujícím a remineralizujícími vlastnostmi…