Synchro

Synchro
Vyrovnávací péče o pleť

Tento produkt je vyvinut tak, aby vyživoval a oživil Vaši pleť. Jde o základní krém vhodný pro kombinaci se všemi kosmetickými přípravky GERNÉTIC. Aplikuje se proto až po většině ostatních krémů a někdy společně s nimi. Posiluje účinky ostatních produktů a urychluje výsledky.

Díky svým účinným látkám stimuluje SYNCHRO buněčnou obnovu a udržuje ji na optimální úrovni.

Regenerační a výživný noční krém

Krém ze síně slávy – „zlatý poklad v kelímku“.

Regenerační a výživný krém s bio výtažky měsíčku, třezalky, mandlí a pšeničných klíčků. Obohacen vitaminy, stopovými prvky, aminokyselinami a estery mastných kyselin.

SYNCHRO je krém výrazně mastné konzistence a bohaté textury. Díky ní dokáže pleti dodat maximální výživu, hlubokou regeneraci a revitalizaci. Stimuluje obnovu buněk, vyživuje je a navrací jim fyziologickou rovnováhu. Významně podporuje imunitu pleti i celého organizmu.

SYNCHRO o pleť nejen pečuje, ale také synchronizuje a obnovuje všechny její funkce. Seznamte se s Vaší pletí nyní – je pevná, vláčná a vitální, rozzářená krásou a zdravím.

Večer nanášíme na pokožku obličeje (včetně očního okolí), krku a dekoltu, příp. též rukou, poprsí a těla. V zimním období naneseme velmi malé množství pod denní krém.

V případě specifických problémů pleti (akné, ekzém, jizvy atd.) vtíráme několikrát denně. Pro pročištění organizmu a zvýšení imunity vetřeme večer malé množství na plosky chodidel.

Podobné přípravky:

Synchro 2000
synchro 2000Struktura tohoto produktu je jemnější a méně mastná než u krému SYNCHRO. Jeho účinné látky jsou však…