Gel contour des yeux

Gel contour des yeux
Gel na oblast kolem očí proti volným radikálům

Tento oční gel Vím pomůže účinně bojovat se stárnutím. Překvapivě účinný proti volným radikálům, kruhům pod očima a má anti-agingové působení. Hydratační účinky podpořené přírodními molekulami a dvěma aminokyselinami obnovují mladistvý vzhled Vašich očí.

Chcete ovládnout kouzlo svůdnosti? Začněte u očí…

Gel byl nově obohacen o výtažky z Bacopy drobnolisté, která má intenzivní pročišťující charakter, odvádí odpadní látky a zamezuje tak vzniku předčasných vrásek. Kyselina hyaluronová, obsažená v GEL CONTOUR YEUX, zvyšuje schopnost kožních buněk vázat vodu a podporuje tvorbu nových kolagenových a elastinových vláken.

Vyplňuje vrásky a zabraňuje vzniku dalších. Citlivá pleť očního okolí se opět vypíná a zpevňuje. Začněte svůj podmanivý monolog krásy!

Ráno vklepeme malé množství do pokožky očního okolí, krku, kolem úst a na rty. Necháme vstřebat, nanášíme denní krém.

Péče o oční okolí

K partiím, které vyžadují mimořádnou péči, patří okolí očí. Pokožka v těchto místech je velmi jemná a tenká a většinou bývá jako první postižena procesem stárnutí. Na předčasné tvorbě vrásek se velkou měrou podílí vnější prostředí. Těžké kovy se usazují na pleti a jejich oxidací dochází ke vzniku volných radikálů, které narušují kolagenová a elastenová vlákna.

Podobné přípravky:

Masque yeux masque yeux Používání této masky každý večer přinese během několika minut Vašim očím novou mladistvou jiskru. Díky svým relaxačním…