Ger peel

Ger peel
Peelingový krém na obličej a tělo

Inovativní účinné složky tohoto krému stimulují buněčnou strukturu a účinně odstraňují odumřelé buňky a vrací tak Vašemu obličeji mládí a jas. Pokožka je světlejší a důkladně hloubkově vyčištěna.

Obsahuje speciální mikročástice, jejichž aktivní složky pronikají hluboko do pokožky, odstraňují „staré“ odumřelé buňky a aktivují buněčné dýchán. Pleť zůstává jemná, hladká a projasněná. GER PEEL zvyšuje účinnost následně nanášených krémů.

Aplikujeme 1x týdně, rozetřeme lehkými krouživými pohyby a opláchneme vodou.

Peeling

Obranné funkce Vaší pleti se stávají méně efektivními a Vaše pokožka tak vyžaduje více času na odstranění odumřelých buněk. Pleť nemá dostatek zářivosti a kyslíku a častěji se proto objevují drobné nedokonalosti. Péče o pleť v podobě odlíčení sama o sobě nedokáže bojovat proti těmto jevům a udržet Vaši pokožku svěží a zářivou. To je důvod, proč jsme pro Vás vytvořili tento jemný přípravek, který okamžitě obnoví jas pleti.

Podobné přípravky:

Lotion aux acides de fleurslotion aux acides de fleursNová generace připravku s kyselinami z květin. Obsahuje AHA (alfa hydroxykyseliny) a zlepšuje obnovu pokožky…