Masque yeux

Masque yeux
Balzám pro oči

Používání této masky každý večer přinese během několika minut Vašim očím novou mladistvou jiskru. Díky svým relaxačním a tonizačním účinkům redukuje kruhy a váčky pod očima.

Oční maska proti otokům a vráskám

Oblast okolo očí potřebuje ochranu více než jakákoli jiná část obličeje. Speciální řada produktů GERNÉTIC bude den co den účinně bojovat proti stopám času, zachová mladistvost vašich očí a tedy i Vašeho obličeje.

  • Lymfodrenážní efekt proti otokům očí
  • Speciální výživa (extrakt artyčoku) pro viditelné vyhlazení vrásek

Oligopeptidy, které přípravek nově obsahuje, aktivují funkci fibroblastů k produkci kolagenu a zabezpečí tak zpevnění pokožky a zredukují jemné vrásky. Díky dvojí péči MASQUE YEUX dochází k ústupu tmavých váčků, pleť se přirozeně vypíná, vrásky jsou vyplněny. MASQUE YEUX promění péči o pleť v jedinečný zážitek!

Aplikujeme 2x týdně večer, příp. též ráno v malém množství: Večer -jemně vklepáme do vstřebání, naneseme noční krém. Ráno – jemně vklepáme, necháme působit 5 min, opláchneme, naneseme denní krém.

Podobné přípravky:

Gel contour des yeux gel contour des yeux Tento oční gel Vám pomůže účinně bojovat se stárnutím. Překvapivě účinný proti volným radikálům, kruhům…