Synchro 2000

Synchro 2000
Regenerační a výživný krém s lehčí konzistencí

Struktura tohoto produktu je jemnější méně mastná než u krému SYNCHRO. Jeho účinné látky jsou však totožné a jde tedy o vynikající výživný krém vhodný pro všechny typy pleti.

Odlehčená varianta krému SYNCHRO pohladí pleť jemnou kompozicí aktivních bylinných výtažků, vitaminů, aminokyselin a stopových prvků. Svěřte svou pleť krému, který ji vyživí, regeneruje a propůjčuje svěží, mladistvé kontury. Lehká textura umožňuje okamžité vstřebání a zabezpečí matný a hebký vzhled pleti. Doporučujeme pro mastnější typ pleti. Pro suchý typ pleti můžeme zvolit jako denní krém pro zimní období.

Díky svým účinným látkám stimuluje SYNCHRO buněčnou obnovu a udržuje ji na optimální úrovni.

Bohaté a kompletní přípravky pro dokonalou péči

Postupem času se Vaše pleť stává dehydratovanou, chybí ji pružnost a elasticita a ztrácí jas. Proto je velmi důležité, abyste pokožce dodávali takové účinné látky, které potřebuje. Každá ze specifických potřeb Vaší pleti musí být naplněna odpovídajícím, účinným a speciálně vyvinutým produktem péče o pleť. Přečtěte si následující stránky a objevte produkty péče o pleť GERNÉTIC, které jsou založeny na široké nabídce výrobků zajišťujících, že vždy najdete řešení pro své potřeby.

Je na čase reagovat na potřeby Vaší pleti a svěřit se do rukou kosmetických profesionálů GERNÉTIC.

Podobné přípravky:

Synchro
synchroPosiluje účinky ostatních produktů a urychluje výsledky. Díky svým účinným látkám stimuluje…