Androzin – kapky

Androzin - kapky
Androzin – bioinformační kapky

Bylinné bioinformační kapky Androzin mají pozitivní vliv zejména na mužský hormonální systém.

Když dokončíme osmou pozici Regenerace ve Sféře, přejdeme u mužů na číslo devět a u žen na číslo deset. Následující bioinformační produkty jsou tady proto, abychom měli ze života radost. Jsou to afrodiziaka a stimulancia. Jsou to Životabudiče!

Androzin je určen zejména pro muže, ale mohou jej užívat i ženy.

ANDROZIN VRÁTÍ DO ŽIVOTA KAŽDÉHO MUŽE.

Obsahuje rostliny s fytohormony, jež jsou podobné svojí strukturou lidským hormonům a tělo je dokáže využívat ve svůj prospěch při výrobě svých vlastních hormonů.

Dále obsahuje rostliny známé jako afrodiziaka a tonika s obsahem steroidních saponinů a ekdysteronů, kterým se též říká „hmyzí hormony“. Svojí strukturou jsou podobné hormonům hmyzu, ale pochází z rostlin. Podporují tvorbu testosteronu, periferní prokrvení, krvetvorbu, okysličení krve, činnost plic a srdce. Androzin posiluje všechny funkce, které jsou důležité pro vysoký výkon, vytrvalost, sílu, růst, správnou výživu, růst svalů, kostry sportovce a celkově oslabeného jedince. Rostliny podporují periferní prokrvení, které je důležité pro zlepšení krevního oběhu, činnost mozku a citlivosti tkání při diabetu.

Obsažené byliny a fytohormony:

  • PŮSOBÍ NA MUŽSKÝ HORMONÁLNÍ SYSTÉM
  • PODPORUJÍ TVORBU TESTOSTERONU
  • NAPOMÁHAJÍ PŘI LÉČBĚ ZÁNĚTŮ LEDVIN A MOČOVÉHO MĚCHÝŘE
  • POZITIVNĚ PŮSOBÍ NA VÝKON A VYTRVALOST SPORTOVCŮ
  • PEČUJÍ O VÝŽIVU SVALŮ
  • PODPORUJÍ KREVNÍ OBĚH A ČINNOST MOZKU

Obsažené fytohormony mají celou řadu velmi prospěšných látek, podporují tvorbu testosteronu, obnovují kvalitu a výživu svalů, chrání kosti před degenerací. Dále byl vliv obsažených látek zaznamenán při bránění předčasného šedivění a padání vlasů. Skladbu Androzin kapek tvoří byliny, které jsou v alternativní medicíně aplikovány jako životabudič pro muže, který zvyšuje libido a funkci pohlavního orgánu, na zpomalení stárnutí a urychlení regenerace sil a energie.

Právě pro obsah některých fytohormonů je Androzin vhodný i pro ženy, zejména ty, které jsou silnější v bocích.

Osvědčená a velmi efektivní kombinace s afrodiziakálním účinkem je Androzin kapky + Gerocel kapsle. Zvyšuje celkově libido a funkci pohlavního orgánu.

Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy.