Detoxin – kapky

Detoxin - kapky
Detoxin – bioinformační kapky

Detoxin přírodní bioinformační bylinné kapky pro celkovou regeneraci a detoxikaci organismu.

Přípravek číslo dva v systému Regenerace ve Sféře.

Pomůžeme játrům zbavit se jedovatých zplodin a odstraníme většinu úložišť toxinů. Očistíme plus pól naší baterie a tělo nám začíná ožívat.

Přípravek Detoxin obdržel v roce 2007 2. místo v kategorii „Nejlepší přírodní produkt“ na mezinárodní výstavě ECOMED, Polsko.

DETOXIN ČISTÍ, DETOXIKUJE A POMÁHÁ TĚLU OŽÍT.

Dle čínské medicíny se očištěním jater zlepšuje kvalita zraku, šlach a cév, eliminuje se například riziko vzniku degenerace kyčelních kloubů. Pomůže nám očistit povrch a naši pokožku. Tam, kde jsou ekzémy, alergie, můžeme tělu při úklidu pomoci Detoxinem. Provedeme desenzibilizaci organizmu a připravíme žlučník tak, aby správně tvořil žlučové kyseliny, protože strava musí být ve střevech správně fermentována, aby nezahnívala. Dočistíme s ním krev, aby mohla plnit svoji funkci lépe. Játrům se také říká ďáblova kuchyně. Není divu, tolik substancí pohromadě. Když máte dobře funkční játra, lépe se tělo vyrovnává s toxiny.

Směs těchto látek obsažených bylin v Detoxinu:

  • NAPOMÁHÁ ZLEPŠIT FUNKCI JATER A ŽLUČNÍKU
  • PŘISPÍVÁ KE SNÍŽENÍ HLADINY CHOLESTEROLU
  • JE ÚČINNÁ PŘI OBRANĚ ORGANISMU PROTI ALERGIÍM
  • DETOXIKUJE A REGENERUJE ORGANISMUS
  • PŮSOBÍ NA PSYCHIKU A MIGRÉNY

Detoxin, játra, žlučník až elementů:

  • období jater je jaro
  • na játra působí chuť kyselá (kyselejší oslabuje, méně kyselá posiluje)
  • orgánové hodiny uvádějí čas oslabení jater: 01.00 – 03.00 hodin

Játra jsou dle čínské medicíny úzce spojena s psychikou, kde se jejich oslabení projevuje hněvem, vztekem, nervozitou a puntičkářstvím, i zde má Detoxin své místo. Někteří jedinci s oslabenou energetikou jater silně nesnáší výrazné aromatické vůně.

Hořká chuť bylin obsažených v Detoxinu je balzámem pro játra a žlučník, jimž napomáhá ke správné funkci. Obsažené hořčiny a další fytolátky podporují vylučování žlučových kyselin a celkově napomáhají správnému trávení a vyživování organismu Detoxin dokonale čistí organismus, zbavuje ho toxinů, podporuje snížení cholesterolu, významně působí na zlepšení zraku, stavu šlach a kloubů.

Velice účinně přispívá k pročištění krve, aby mohla lépe plnit svoji funkci. Bojuje proti nejrůznějším alergiím a problémům s pokožkou. V oblasti psychiky je velice vhodný pro výbušné a vznětlivé povahy.

Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy.