Gerocel – kapky

Gerocel - kapky
Gerocel – bioinformační kapky

Bylinné bioinformační kapky Gerocel obsahují zcela unikátní komplex rostlin s velmi širokým spektrem účinků.

V systému regenerace přecházíme po očištění centrály přípravkem číslo sedm na očistu jednotlivých buněk.

Gerocel je přípravkem dlouhověkosti, a aby plnil svůj úkol na jedničku, musí ochraňovat jednotlivé buňky jako matka své děti a dát jim to nejlepší. Každá buňka v těle je elektrárnou a pro udržení jejich chodu je nutné mít okolní prostředí čisté. Již předtím jsme je řádně očistili a připravili. Nyní je zapotřebí jejich chod synchronizovat.

GEROCEL JE OCHRÁNCEM NAŠEHO ZDRAVÍ A DLOUHÉHO VĚKU.

Gerocel je přípravek pro ty, kteří si chtějí vychutnat stáří, anebo si ubrat pár let. Je udržovatelem a naším ochráncem zdraví.

Obsažené fytolátky jsou přípravkem dlouhověkosti s vysokým energetickým působením na buňky a celkovou detoxikaci těla. Důležitým faktorem při skladbě obsažených bylin Gerocelu byl vliv jednotlivých bylin, tradičně používaných v alternativní a čínské medicíně, na DNA buněk a jejich ochranu před poškozením volnými radikály, tj. možný pozitivní krok při ochraně před zhoubnými chorobami.

Tento unikátní komplex rostlin:

  • OBSAHUJE ROSTLINU DLOUHOVĚKOSTI
  • PODPORUJE OCHRANU DNA BUNĚK
  • ÚČASTNÍ SE BOJE S VOLNÝMI RADIKÁLY
  • JE KROKEM PŘI OCHRANĚ PŘED ZHOUBNÝMI CHOROBAMI
  • PŘISPÍVÁ K POSÍLENÍ ČINNOSTI SLINIVKY

Pravidelné užívání bylin obsažených v Gerocelu napomáhá zpomalit stárnutí, navrací tělu vitalitu a přispívá k ochraně buněk před volnými radikály.

Vyzkoušejte si to, co užívali faraoni starého Egypta!
Nigella sativa nebo-li černý kmín, egyptský zázrak, rostlina která se právem nazývala všelékem je významnou aktivní složkou Gerocelu. Faraoni ji používali při bakteriálních a virových infektech, plísních a rozličných parazitech, křečích, psychických potížích a jako ochranu proti mnohým toxickým látkám. Bylina, která přinášela po staletí nadějí na lepší a kvalitnější život byla uctívána samotnými faraony.

Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy.