Intocel – kapky

Intocel - kapky
Intocel – bioinformační kapky 

Korunní král celého systému Regenerace ve Sféře s vysokým obsahem rostlinných látek.

Bylinné kapky Intocel s bioinformacemi jsou účinné při stabiliaci a regeneraci povrchu trávicího ústrojí.

Pomůžeme játrům zbavit se jedovatých zplodin a odstraníme většinu úložišť toxinů. Očistíme plus pól naší baterie a tělo nám začíná ožívat.Každý následující přípravek má zase jiné skladby rostlin a každá kompozice má vliv na určité typy mikroorganismů.

INTOCEL JE URČEN PRO RYCHLOU STABILIZACI ORGANISMU.

Rostliny v přípravku mají stahující účinek a všude, kudy procházejí,vykonávají svoji blahodárnou ochrannou činnost. Ochranu dutiny ústní, jícnu, žaludku, tenkého a tlustého střeva. Dále fytolátky prostupují do krevního oběhu a mají možnost působit i v dalších částech našeho těla, jako jsou klouby, cévy a jednotlivé orgány.

Když nevíte co, použijte Intocel.

Působení přípravku Intocel je dle čínské medicíny přímo spojeno s meridiánem života (meridián ústřední), čímž posiluje celý organismus ovlivňováním centrální části plexus solaris, kde se nachází velice důležité nervové centrum lidského těla nadřazené mozku. 80% informací v lidském těle pochází z plexus solaris a směřují do mozku. Z mozku pak pochází zbylých 20% podnětů.

Obsažené tyto látky složek Intocelu:

  • RYCHLE STABILIZUJÍ ORGANISMUS
  • POSILUJÍ KONDICI STŘEV
  • JE ÚČINNÁ PŘI OBRANĚ ORGANISMU PROTI ALERGIÍM
  • ČISTÍ KREV
  • PROKAZUJÍ ANTIMIKROBIÁLNÍ, ANTIVIROVÉ A ANTIMYKOTICKÉ ÚČINKY

Velmi důležitý je povrch střev a jejich ochrana. Uvědomte si, že naše střeva mají plochu velkou asi jako fotbalové hřiště a tu je nutné řádně zregenerovat. Jestliže máme střeva ve špatném stavu, naše celková výživa těla nemusí být zrovna ideální a dáváme šanci vzniku alergiím a dalším vážným onemocněním. Předejděte těmto nemocím řádnou prevencí. Intocel užívejte vždy po jídle! Má hodně taninu a tříslovin, které mají na lačný žaludek stahující účinek, což se může u citlivých jedinců projevit lehkou nevolností. Tento doplněk stravy je vhodné užívat i při celkovém „zaplísnění“ organismu. Je zde obsažena myrha, kadidlo a latex Crotonu lechleri. Tyto vynikající přírodní tyto látky čistí krev a mají silný antimikrobiální, antibakteriální, antivirový a antimykotický účinek. Myrha a kadidlo se pro zmíněné účinky používali již ve starém Egyptě. Právě nebezpečné mikroorganismy je nutné v první řadě vyhubit a potlačit, aby dále neničili naše tělo.

Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy.