Nervamin – kapky

Nervamin - kapky
Nervamin – bioinformační kapky

Nervamin je mocné stimulans biologických pochodů, současně harmonizuje a uklidňuje.

V regeneračním systému Sféra je na nejvyšší, dvanácté pozici. Symbolizuje klid a pohodu. Je energetickou kotvou a má za úkol člověka celkově zklidnit a vyladit.

Nervamin neobsahuje alkohol.

NERVAMIN JE ENERGETICKÁ KOTVA ČLOVĚKA.

Speciální bioinformační směs silic bylin obsažená v bioinformačním přípravku Nervamin, který celkově harmonizuje a zklidňuje celou osobnost, napomáhá k příjemnému spánku a také při zklidnění kašle, přesto není útlumová ani návyková. Nervamin je ideální pomocník při velkém náporu stresu, kdy posiluje navrácení pohody a dobré nálady. Nervamin má také blahodárný vliv na hormonální systém.

Obsažené byliny a jejich silice:

  • NAPOMÁHAJÍ ZBAVIT SE STRESU A NAPĚTÍ
  • PŘISPÍVAJÍ K DOBRÉ NÁLADĚ
  • POMÁHAJÍ K PŘÍJEMNÉMU SPÁNKU
  • PROKAZUJÍ PROTIPLÍSŇOVÉ ÚČINKY
  • PODPORUJÍ DETOXIKACI TĚLA
  • MAJÍ VÝRAZNÉ AROMATERAPEUTICKÉ ÚČINKY

Silice Nervaminu mají pozitivní účinky pro posílení a detoxikaci těla. Působí proti mnoha druhům plísní, antivirově, antibakteriálně, podporují činnost srdce, krvetvorby a harmonizují CNS.

Nervamin je možné dále použít k aromatizování jídla a pití, natírat s ním plísně na pokožce, kyčelní klouby, oblast hrudníku a srdce, přidávat ho do koupelí při revmatických bolestech, anebo jej použít do aromalampy či pro osvěžení vzduchu při regeneraci v sauně. Když vmícháme pár kapek do vhodného krému nebo emulze, získáme tak uklidňující balzám na celé tělo.

Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy.