Vista clear – kapsle

Vista clear - kapsle
Vista Clear – bioinformační specialita

Bioinformační posilující doplněk stravy Vista Clear je vyroben z rostlin a éterických olejů, které navrací tělu svěžest a vitalitu.

Působí blahodárně na funkci jater, žlučníku a ledvin.

Při pravidelném užívání má Vista Clear vliv na zlepšování zraku, dále pomáhá při zvýšené hladině cholesterolu a cukru v krvi, zánětech, bakteriálních a virových infektech a alergiích.

VISTA CLEAR NA CIVILIZAČNÍ CHOROBY.

Obsažené rosliny a éterické oleje:

  • PODPORUJÍ FUNKCI JATER A ŽLUČNÍKU
  • NAPOMÁHAJÍ KE SNÍŽENÍ HLADINY CHOLESTEROLU
  • MAJÍ POZITIVNÍ VLIV NA ZLEPŠENÍ ZRAKU
  • ÚČINNĚ PŮSOBÍ PŘI PRŮJMOVÝCH ONEMOCNĚNÍCH
  • PŘISPÍVAJÍ KE ZMÍRNĚNÍ BOLESTI ZAD A KLOUBŮ

Proč VistaClear?

Mnoho civilizačních chorob se projevuje degenerací očí – horším zrakem, uší – špatným sluchem, degenerací kostí, kloubů, srdce a cév, vysokým tlakem, senilitou, žlučníkovými, ledvinovými a trávicími potížemi, jako jsou například průjmy, zácpa a psychické potíže. A všude kolem nás je stres. S větší mírou stresu pak klesá i funkce imunitního systému.

Beta glukany Avenna sativa

Jednou je člověk výbušný a vzteklý a jednou zase smutný se strachem z budoucnosti. Život nám může připravit různé životní situace, které pak ovlivňují i naši psychiku. Snažte se být vyrovnaní a v pohodě. Jedině tak se dají řešit různé životní a zdravotní situace.

V žádném věku nepatří člověk do starého železa. Nemocný člověk je jen jako starší auto. Někdy potřebuje pouze umýt a natankovat pohonné hmoty, ale vždy potřebuje vlídné zacházení, ale i trochu trpělivosti, lásku a něhu. Avšak ať jsme staří nebo mladí, měli bychom mít vždy pozitivní přístup k životu a vyhýbat se stresovým situacím. Degenerativní choroby mohou postihovat i mladé lidi a dlouhodobý stres může být jejich příčinou.

Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy.