Sagradin – kapky

Sagradin - kapky
Sagradin – bioinformační specialita

Sagradin je bioinformační posilující doplněk stravy. Obsahuje velmi čistý a kvalitní latex jihoamerického stromu Crotonu lechleri. Sagradin se rychle vstřebává, navrací tělu svěžest a vitalitu.

Vysoce čistý latex je konzervován alkoholem a tím získává delší dobu trvanlivosti. Lépe a rychleji se vstřebává a nesráží se ani po dlouhé době. Nic z jeho účinků není potlačeno, naopak získává ještě silnější posilující a ochranné vlastnosti po všech stránkách. Zejména ve zvýšené ochraně střev.

Při zevním použití zastavuje latex krvácení, stimuluje zacelení ran, podporuje tvorbu krusty na ráně, urychluje regeneraci kůže a napomáhá tvorbě nového kolagenu.

SAGRADIN – NEJSILNĚJŠÍ KONCENTRÁT DRAČÍ KRVE.

Latex dračí krve pomáhá organizmu v boji proti onemocnění střev, žaludku a vznik žaludečních vředů, krvácení a průjmů. Croton lechleri má antimikrobiální, antibakteriální, antimykotické a antivirové účinky, zejména u herpesvirů. Sagradin podporuje přirozenou obranyschopnost organismu.

Latex Croton lechreri (dračí krev):

  • MÁ SILNÉ ANTIBAKTERIÁLNÍ A ANTIVIROVÉ ÚČINKY
  • JE PŘIŘAZOVÁN K PŘÍRODNÍMU ANTIBIOTIKU
  • OSVĚDČIL SE PŘI SNIŽOVÁNÍ HOREČKY
  • POTLAČUJE BOLEST A MIGRÉNY
  • ZEVNĚ POMÁHÁ ZACELIT RÁNY A HOJIT JE
  • MÁ PROKAZATELNÉ PROTIPLÍSŇOVÉ ÚČINKY
  • JE ÚČINNÝ PŘI HOJENÍ OPARŮ

Slovo Sagradin si můžeme vyložit jako „Posvátný“. Pro indiány byl latex doslova požehnáním a po odhalení roušky jejich tajemství žasneme, jak silné jsou přírodní látky.Když si přečteme podrobný popis účinků latexu Crotonu lechleri, na co vše jej peruánští indiáni používali, nejsme daleko od pravdy. Přírodní látka, která vytéká z poraněného stromu, je opravdová přírodní lékárna. Latex nazývají indiáni Sangre de drago. Strom používá svůj červený latex k hojení tržných ran své kůry. Logicky musí mít určitě nějaké dezinfekční, antibakteriální, antivirové a protiplísňové účinky. Kdyby neměl, velmi rychle by uhynul na nějakou infekci z poranění.

Koupí přípravku přispíváte na obnovu stromů Crotonu lechleri v Amazonii.

Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy.