Astomin – kapky

Astomin - kapky
Astomin – bioinformační kapky

Astomin je bioinformační posilující doplněk stravy vyrobený z rostlin a éterických olejů, který se rychle vstřebává a navrací tělu svěžest a vitalitu.

Astomin je čtvrtým v řadě přípravků účinné Regenerace ve Sféře.

Přípravkem číslo čtyři, Astomin, vyčistíme „směšovací energetický kotel“=žaludek. Hlavní funkcí žaludku je promíchání a natrávení přijaté stravy pomocí šťáv a kyseliny chlorovodíkové. Nehostinné prostředí zde zlikviduje některé druhy bakterií.

ASTOMIN PEČUJE O ŽALUDEK, SLINIVKU A PODPORUJE NÁŠ METABOLISMUS.

Párovým orgánem našeho zpracovatele, žaludku, je jeho věrný pomocník – slinivka, která má v některých případech spojitost s kvalitou povrchu našich sliznic. Na tomto úklidu velmi záleží, protože odtud se ze syrové stravy odčerpá část energie pro naše tělo. Samozřejmě nesmí tu být žádná díra a za regeneraci povrchu celého soustrojí se zde postará Astomin.

Dle čínské medicíny posílíme posilněním žaludku také veškeré sousedící orgány. V tomto kontextu je také žaludek spojen s krvetvorbou, činností mozku a hormnonálním systémem.

Směs obsažených bylin a éterických olejů:

  • MÁ VLIV NA CELOU ŘADU PARAZITŮ
  • JE ÚČINNÁ PŘI ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ SE ZAŽÍVÁNÍM
  • JE ÚČINNÁ PŘI ŘEŠENÍ PROBLÉMŮ SE ZAŽÍVÁNÍM
  • PŘISPÍVÁ KE ZLEPŠENÍ METABOLISMU
  • PŘISPÍVÁ KE ZLEPŠENÍ METABOLISMU
  • POZITIVNĚ PŮSOBÍ NA PSYCHIKU ČLOVĚKA

Astomin, žaludek a 5 elementů:

  • období žaludku je pozdní léto
  • chuť ovlivňující energetiku žaludku je sladká
  • dle orgánových hodin je žaludek v útlumu mezi 07.00 – 09.00 hodinou

Bioinformační bylinné kapky Astomin mají blahodárný vliv na funkci zažívacího ústrojí. Díky vysokému obsahu hořčin si poradí s jakoukoliv dietní chybou. Jeho hořká chuť je ideální pro žaludek a slinivku. Hořčiny mají také výborný vliv na správnou funkci metabolismu. Podporují vylučování žlučových kyselin čímž působí na lepší trávení, tvorbu žaludečních a slinivkových enzymů (důležité pro omezení vzniku diabetu), na nadýmání a mají též pozitivní vliv na srdce.

Obsažené fytolátky mají eliminační vliv na celou řadu parazitů. Vybrané rostliny Astominu obsahují též fytohormony a fytolátky, které se osvědčily při eliminaci intoxikace těla jídlem, drogami a alkoholem.

Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy.