Diocel biodermal – kapky

Diocel biodermal - kapky
Diocel Biominerál – bioinformační specialita

Diocel biominerál je přírodní bioinformační multiminerálový doplněk stravy, který obsahuje vyváženou skladbu přírodních koloidních minerálů v organické formě.

Doplňuje tělu důležité organominerály, které jsou potřebné pro životní funkce našich buněk. Velmi dobře se vstřebává a napomáhá udržovat alkalické prostředí krve.

Diocel biominerál doporučejeme také sportovcům na přípravu „iontového nápoje“.

DIOCEL BIOMINERÁL – ZDROJ PŘÍRODNÍCH MINERÁLŮ.

Organominerály napomáhají tělu udržet perfektní bioelektrickou rovnováhu, která je základem dobrého zdraví a dlouhého života. Diocel biominerál je mocné stimulans životní energie ledvin a močového měchýře.

Obsažené minerály:

  • DOPLŇUJÍ TĚLU ŘADU KOLOIDNÍCH MINERÁLŮ
  • POMÁHAJÍ VYUŽÍT PŘÍNOS VITAMÍNŮ A DALŠÍCH LÁTEK
  • PODPORUJÍ FUNKCI LEDVIN A MOČOVÉHO MĚCHÝŘE
  • JSOU PŘÍNOSEM PRO ZLEPŠENÍ STAVU KOSTÍ, KLOUBŮ, VLASŮ A NEHTŮ
  • ŠUNGIT MÁ BAKTERICIDNÍ A ANTIMIKROBIÁLNÍ ÚČINKY

Obsažené minerály jsou účinné při snižování rizik vzniku osteoporózy, artróz, diabetu, alergií, kožních chorob, chudokrevnosti a nedostatečné minerální výživě tkání. V přípravku jsou obsažené takové látky, které se v alternativní medicíně aplikují na podporu zlepšení stavu kostí, kloubů, vlasů, pokožky, nehtů a všech tkání těla.

Enzymy jsou v těle produkovány pouze za přítomnosti koloidních stopových minerálů. Bioaktivní forma minerálů je buď základní částí každého enzymu, nebo s ní vzájemně působí. Například koloidní hořčík je znám jako podstatná část řady enzymů, které kontrolují (řídí) mnoho různých tělesných funkcí.

Organominerály napomáhají regulovat hormonální činnost endokrinního systému těla. Dále hrají důležitou roli při syntéze DNA.

Zajímavou a důležitou vlastností koloidních minerálů ze Šungitu je jejich vytěsňovací schopnost. Koloidní minerál dokáže velmi dobře nahradit pozici anorganické formy minerálu, a tak například koloidním železem vytěsníme anorganické a takto bychom mohli pokračovat dále. Tím se projevují u koloidní formy minerálů jejich detoxikační vlastnosti. Všechny prvky v koloidní formě použije tělo na vyloučení odpadní anorganické a toxické formy těchto prvků. Jsme tedy u zrodu toho, jak snadno a rychle doplnit tělu životní energii.

Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy.