Estrozin – kapky

Estrozin - kapky
Estrozin – bioinformační kapky

Přírodní bioinformační bylinné kapky Estrozin obsahují speciální koktejl z bylin s vysokým procentem přírodních fytohormonů.

Když dokončíme osmou pozici Regenerace ve Sféře, přejdeme u mužů na číslo devět a u žen na číslo deset. Následující bioinformační produkty jsou tady proto, abychom měli ze života radost. Jsou to afrodiziaka a stimulancia. Jsou to Životabudiče!

Estrozin je určen zejména pro ženy, ale mohou jej užívat i muži.

ESTROZIN JE ELIXÍREM KAŽDÉ ŽENY.

Estrozin je pravým elixírem každé ženy, která chce stárnout pomaleji. Obsahuje přírodní progesterony, látky z rostlin, které jsou svou strukturou podobné zejména ženským hormonům estrogenům.

Obsažené fytohormony napomáhají tělu vytvářet chybějící estrogeny a přispívají tak i k řešení řady zdravotních problémů spojených s jejich nedostatkem. Celkově harmonizují hormonální systém a pomáhají při navrácení tělu síly a svěžesti.

Použité byliny se v alternativní medicíně tradičně používají také k ochraně svalů a kostí před degenerací a k odstranění ztuhlosti dolních končetin.

Byliny v tomto speciálním koktejlu:

  • PŮSOBÍ NA ŽENSKÝ HORMONÁLNÍ SYSTÉM
  • JSOU POMOCNÍKEM V OBDOBÍ PŘECHODU
  • POMÁHAJÍ USTÁLIT MENSTRUAČNÍ CYKLUS
  • POZITIVNĚ PŮSOBÍ NA NORMALIZACI KREVNÍHO TLAKU
  • PODPORUJÍ KVALITU ŽENSKÝCH VLASŮ

U žen Estrozin zlepšuje kvalitu vlasů a působí proti jejich vypadávání, celkově harmonizuje ženský hormonální systém. Fytolátky prokazují antioxidační účinek a aktivně působí na vznik zánětů, bakteriálních infektů a viróz. Podporují přirozenou obranyschopnost a celkově regenerují a detoxikují tělo.

Díky fytohormonům harmonizuje přípravek celou řadu hormonálních žláz. S pomocí progesteronu se krevní tlak často vrátí k normálu, tělesný tuk je spálen na energii a funkce buněčných membrán je zlepšena. Progesteron působí nejen protizánětlivě, ale také pomáhá vyrovnávat buněčnou tekutinu, což nás chrání proti vysokému tlaku.

Doplňováním hladiny přírodních hormonů můžeme bojovat proti stárnutí. Důležité je mít hormonální systém v harmonii, zejména pak dobře funkční hypofýzu.

Estrozin obsahuje různé druhy rostlin, které jsou pro ženy pravým požehnáním, ale mohou jej užívat krátkodobě i muži. U mužů tzv. „fytohormony“ zvyšují počet testosteronových receptorů a tím i zlepšují využití mužského hormonu testosteronu.

Doplněk stravy. Není náhradou pestré stravy.